strana: 1

Skříně s naloženými dveřmi ALFORT - technický popis

Na následujících stránkách Vám představujeme modifikovanou řadu šatních skříní s naloženými dveřmi s obchodním označením ALFORT. Tyto šatní skříně se vyznačují moderními, čistými liniemi a širokým výběrem materiálových a barevných variant dveřních panelů. To je předurčuje k využití v moderní interiérové architektuře, především v šatnách hotelů, wellness a fitness center nebo akvaparků.

 

Uložení dveří

●  Uložení dveří na nábytkových závěsech s funkcí tlumeného dovírání

●  Oválná šatní tyč z eloxovaného hliníku a posuvné plastové háčky v každém oddělení

●  Čtvercová hliníková úchytka pro pohodlnou manipulaci s dveřmi

Příplatková výbava:

○  Uložení dveří na nerezových závěsech s funkcí tlumeného dovírání

○  Samolepicí plastová destička, dekor broušený hliník, gravírované číslování

 

Systémy uzamykání

●  Cylindrický zámek C1, 2000 kombinací, možnost dodání centrálního klíče.

●  Otočný bezpečnostní uzávěr OB1 je určen pro visací zámek s průměrem třmenu 5 – 8 mm.

Pro uzamykání je pro zámky C1 a OB1 použita závora s bezpečnostním hákem, který zvyšuje odolnost proti vypáčení dveří.

Příplatková výbava:

○  Mincovní zálohový zámek

○  Kódový mechanický zámek

○  Kódový elektronický zámek

○  Online elektronické systémy

○  Čipový elektronický zámek

Wardrobe Lockers

 

Systém větrání

●  Korpus je vybaven účinným systémem větrání, který se značnou rezervou plní požadavky normy DIN 4547. Větrací otvory mají bezpečný průřez a jsou umístěné do vodorovných panelů korpusu a zadní stěny skříně. Pro zajištění správné funkce odvětrávání dodržujte instalační pokyny výrobce. 

●  Spodní část korpusu je osazená plastovými kluzáky.

Příplatková výbava:

○  Provedení do vlhkého prostředí. Za příplatek je možno skříň dodat v provedení určeném do vlhkého prostředí. Pro kovové díly je v tomto případě použit ocelový, galvanicky pozinkovaný plech, který je následně lakován venkovní barvou.

○  Plastové kluzáky ve výškově nastavitelném provedení.

Wardrobe Lockers

Kovové dveře

Křídla dveří jsou vyrobena z ocelového plechu a standardně se dodávají v odolném dvouplášťovém provedení. Dveře jsou uložené na nábytkových závěsech s funkcí tlumeného dovírání. Standardně je dodáván masivní omezovač úhlu otevření dveří.  

Pro pohodlnější manipulaci jsou dveře vybavené hliníkovou úchytkou. Povrchová úprava dveří je prováděna odolnými práškovými barvami. 

Wardrobe Lockers

Wardrobe Lockers

Kovové dveře DECORAL

Křídla dveří jsou vyrobena z ocelového plechu a standardně se dodávají v odolném dvouplášťovém provedení. Dveře jsou uložené na nábytkových závěsech s funkcí tlumeného dovírání. Standardně je dodáván masivní omezovač úhlu otevření dveří.Pro pohodlnější manipulaci jsou dveře vybavené hliníkovou úchytkou.

Povrchová úprava dveří je prováděna speciální technologií DECORAL, která umožnuje nanesení dekorů dřeva, kamene, karbonu a mnoha dalších vzorů. Na aktuální nabídku dekorů se v případě zájmu informujte u svého prodejce.

Wardrobe Lockers

Wardrobe Lockers

Kovové dveře UV potisk

Křídla dveří jsou vyrobena z ocelového plechu a standardně se dodávají v odolném dvouplášťovém provedení. Dveře jsou uložené na nábytkových závěsech s funkcí tlumeného dovírání. Standardně je dodáván masivní omezovač úhlu otevření dveří. Pro pohodlnější manipulaci jsou dveře vybavené hliníkovou úchytkou.

Povrchová úprava dveří je prováděna odolnými práškovými barvami, které slouží jako podkladová vrstva. Na křídlo dveří je následně pomocí technologie UV tisku nanesen požadovaný grafický motiv.

Wardrobe LockersWardrobe Lockers

Wardrobe Lockers

 

Lamino dveře

Křídla dveří jsou vyrobena z polaminované dřevotřískové desky.Okraje jsou opatřené ABS hranou. Dveře jsou uložené na nábytkových závěsech s funkcí tlumeného dovírání. Standardně je dodáván masivní omezovač úhlu otevření dveří.  Pro pohodlnější manipulaci jsou dveře vybavené hliníkovou úchytkou.

Wardrobe Lockers

Wardrobe Lockers

HPL dveře

Křídla dveří jsou vyrobena z kompaktní desky s HPL povrchem. Dveře jsou uložené na nábytkových závěsech s funkcí tlumeného dovírání. Standardně je dodáván masivní omezovač úhlu otevření dveří.  Pro pohodlnější manipulaci jsou dveře vybavené hliníkovou úchytkou.

Wardrobe Lockers

Wardrobe Lockers

strana: 1
Informace o kategorii
Dílenský nábytek

V sortimentu dílenského nábytku naleznete mnoho variant dílenských pracovních stolů, dílenské policové, zásuvkové, výsuvné a kombinované systémy pro uložení nářadí, materiálu a výrobní dokumentace. PODÍVEJTE SE NA NAŠE REFERENCE

Dílenský nábytek Dílenský nábytek
Informace o kategorii
Vybavení šaten

Pro výrobu používáme pouze prvotřídní materiály a osvědčené komponenty od renomovaných dodavatelů. Vlastní výroba je z velké části prováděna s využitím vysoce přesných CNC zařízení a automatizovaných výrobních systémů řady PSBB. Povrchová úprava probíhá na lakovací lince IDEAL-LINE s lakovacím boxem GEMA MagicCylinder II s řídicím systémem CM30 a 12ti automatickými elektrostatickými pistolemi. PODÍVEJTE SE NA NAŠE REFERENCE

Vybavení šaten Vybavení šaten
Informace o kategorii
Kancelářský nábytek

V našem sortimentu kovového kancelářského nábytku naleznete zásuvkové ukládací systémy kartoték a lístkovnic pro formáty A4, A5, A6, skříně na mapy a výkresy formátu A1 a A0, kancelářské kontejnery, policové skříně s křídlovými nebo posuvnými dveřmi, a kancelářské psací i jednací stoly. PODÍVEJTE SE NA NAŠE REFERENCE

Kancelářský nábytek Kancelářský nábytek
Profil společnosti

Kovový nábytek, šatní skříně, kartotéky, pracovní stoly, šatní skříňky.

Kovový nábytek - šatní skříně, kartotéky, pracovní stoly, šatní skříňky

Společnost ALFA 3, s.r.o. je ryze českou výrobní společností zabývající se vývojem, výrobou a prodejem kvalitního kovového nábytku. Na internetové stránce alfa3.cz/siluety je našim zákazníkům k dispozici aplikace (návod k použití), která je určena pro vytváření popisek obsahu zásuvky. K dispozici je rozsáhlá databáze siluet a textový editor. PODÍVEJTE SE NA NAŠE REFERENCE

Šatní skříně, šatní skříňky, vybavení šaten, skříně na oděvy, skříně pro fitcentra a akvaparky. Šatní skříně pro školy, kovové skříně s dveřmi v dekoru dřeva, šatní skříně s dveřmi ve tvaru Z, skříně s mincovními zálohovými zámky, skříně na pracovní a civilní oděv, lavice, lavičky

Disponujeme vlastním konstrukčním a vývojovým zázemím. Využíváme nejmodernější 3D CAD technologie a ERP informační systém.

Kovový nábytek Alfa3 vyrábíme na moderních CNC technologiích. Ty mu dodávají vysokou přesnost a precizní funkčnost. Proces svařování jednotlivých dílů je pečlivě řízen a kontrolován. Povrchová úprava je prováděna na moderní lakovací lince. Povrch výrobků upravujeme železitým fosfátem a nanášení práškových barev je prováděno v elektrostatickém poli.

Máme tým vyškolených a motivovaných pracovníků.

Prodej v české republice i zahraničí realizujeme prostřednictvím sítě spolehlivých distributorů.

Ti se postarají o služby souvisejícími s dodáním a instalací a zajistí záruční i pozáruční servis.